איך בוחרים טבעת אירוסין?

החלטתם להפוך את החברות למחויבות ארוכת טווח? באופן מסורתי, הגיעה העת לבקש את ידה של אהובת נעוריך להיות לך לאשה. עכשיו עליך למצוא טבעת אירוסין מעוצבת וייחודית שתהלום באופן מושלם את המעמד המרגש ואת ידה של המיועדת .


חיפשת טבעת אירוסין – חיפשת טבעת יהלום…
החל מאמצע המאה ה- 20 השתרש המנהג לפיו טבעת אירוסין היא טבעת המשלבת מתכת יקרה ויהלומים. רוב טבעות האירוסין הנמכרות בארץ הן טבעות סוליטר, היינו: חישוק של מתכת יקרה עם יהלום אחד גדול, שגודלו 25 נקודות ויותר. לצדן, יש גם ביקוש לטבעת אירוסין משובצת במספר יהלומים קטנים יותר, מסביב לחישוק – כולו או חלקו, או מסביב ליהלום מרכזי, או בעיצוב ייחודי אחר – הכל על פי צו האופנה, הטעם והתקציב. 


טיפים להתאמת טבעת האירוסין המושלמת 
טבעת אירוסין חייבת להתאים לאופיה ולטעמה של בחירת לבך. תן לעצמך כמה דקות של מחשבה והתבוננות.

האם היא טיפוס מוחצן ופתוח או שהיא טיפוס סגור ורגוע? אם היא מוחצנת ובעלת נוכחות – סביר להניח שתאהב טבעת מרשימה עם נוכחות שמושכת תשומת לב. אם היא עדינה ומופנמת, יש להניח שתאהב יותר טבעת דקה ועדינה כמותה, שמשדרת רכות ועדינות .

האם היא אוהבת תכשיטים גדולים ובולטים, או שהיא מעדיפה תכשיטים עדינים ושקטים? אם היא אוהבת תכשיטים עדינים -חפש טבעת שתתאים לטעמה ותלחש את אהבתך ברמיזה מתחשבת. אם היא אוהבת תכשיטים גדולים ובולטים – לך על יהלום גדול ונוצץ, כמותה

טרנדים בטבעות נישואין

כ- 4,000 זוגות ישראלים נישאים מדי שנה. כולם מתחבטים חודשים ארוכים תחת שאלת רכישת טבעת הנישואין. בשורות הקרובות נוציא אתכם, זוגות יקרים, מעולם הייאוש לעולם התקווה. נספר לכם על הטרנדים החמים ביותר בתעשיית טבעות הנישואין, ונהפוך את החיפוש אחר הטבעת המושלמת לפשוט וקל הרבה יותר.

אך לפני רשימת הלהיטים הגדולה, הרשו לנו להזכיר לכם את חשיבות העמידה בחוקי ההלכה בכל האמור לטבעת הנישואין, ובראשם היותה מורכבת מחומר אחד בלבד ואינה משובצת יהלומים. לגבי חריטות שונות על טבעות נישואין? הדבר אפשרי, אך באופן שאינו מובלט וכזה שאינו מעלה את ערך הטבעת בשיעור משמעותי. ומה לגבי שיבוצי יהלומים ואבנים טובות למיניהן? ובכן, את זה ניתן לבצע רק לאחר הטקס ורצוי להתייעץ על כך עם יוצר הטבעת שלכם.

 

 

טבעות נישואין – הטרנדים החמים :

הגענו לחלק המעניין. אלו טבעות נישואין נחשבות לאהובות ביותר ונרכשות מדי יום ברחבי הארץ? להלן מצעד הפזמונים של טבעות הנישואין בישראל. הכינו את הארנקים.

זהב צהוב- למרות שהוא כבר אינו השליט הבלעדי, עדיין נותר מקומו של הזהב הצהוב בצמרת. המראה הקלאסי, הנקי, המרשים והיפה עושה את שלו. הטבעת הוותיקה הזו עדיין נחשבת לפופולאריות ביותר ומייצגת את האהבה וחיבור העולמות באופן מושלם.

זהב לבן – טבעת זהב לבן היא כבר מזמן לא נחלתם של נשים וגברים צעירים בעלי גוון עור לבן בלבד. יותר ויותר זוגות מבינים את העומק והיופי הטמון ב"אחיו הקטן" של הזהב הלבן. טבעת זו מייצגת עדינות ויוקרה, משתלבת נהדר עם תכשיטי היום-יום, ומתאימה לקשת רחבה של סגנונות.

עולים ברמת העיצוב: אם המראה המינימליסטי פחות מדבר אליכם, מגוון רחב של טבעות נישואין בעיצובים מרהיבים מחכה לכם בחנויות התכשיטים – לולאות, שקעים, קשתות, אלכסונים, "זברות" ועוד. כולם מהווים תוספת מרעננת לשגרתי והמוכר. מדובר בטבעות מרשימות הזוכות לתגובות נלהבות מאלו אשר נחשפים אליהן. כולן נפוצות, מבוקשות הן על ידי גברים והן על ידי נשים, ונחשבות לאיכותיות ומוצלחות במיוחד.

הממד האישי: אם עד לפני עשור, אחוז מזערי מטבעות הנישואין קושטו בחריטות אישיות, הרי שכיום מדובר בקרוב לחמישית מהטבעות, נתון שאי אפשר להתעלם ממנו. החריטות הנפוצות על טבעות נישואין הן מילות אהבה, שמות, ציטוט תנ"כי מוכר או ציורים רומנטיים שונים. כל אחד וטעמו הוא. הדבר מוסיף חן, יופי ובעיקר פן אישי לסמל היהודי הגדול ביותר של האהבה – טבעת הנישואין.

 

 

 

שלב חשוב מאוד ברכישת טבעת נישואין הינו שלב ההחלטה בנוגע למקום קניית הטבעת. לפני שניגשים לרכוש באחת החנויות המוכרות בקניון הקרוב "תן לאצבעות ללכת במקומך.." מה כוונתנו? התחל מחקר מעמיק באינטרנט! תוכלו למצוא מגוון יצרני טבעות אירוסין אשר מציעים מגוון רחב של טבעות אירוסין בשלל דגמים ומחירים. לבטח תתקל בשפע של פרסומות ומידע רב, יש כאלו אשר יתחייבו על מחירים נמוכים ביותר אחרים יבטיחו תעודה גמולוגית, על מנת לצמצם את האפשרויות הרבות שיש לאינטרנט להציע בדוק יצרני תכשיטים אשר מספקים תעודה גמולוגית מוכרת, אל תחסוך בזמן הבדיקות הבטח לעצמך כי יצרן התכשיטים מגיע עם ההסמכות והתעודות הנדרשות, לאחר שעשית את הטלפונים הנדרשים למספר יצרנים שענו על הדרישות הבסיסיות זה הזמן לבקר את שלושת היצרנים אשר הרשימו אותך ביותר בשיחתך הטלפונית עימם.

 

על מנת להקל עליך את תהליך בחינת היצרן להלן צ'קליסט לשימושך:

  1. השווה את המחיר של היצרן הספציפי לעומת מתחריו.
  2. האם יצרן התכשיטים יכול לספק דוח מעבדה בצירוף היהלום?
  3. האם ניתן לצפות באבן תחת עין מיקרוסקופית?
  4. האם קיימת אפשרות לבחירה פרטנית של היהלום? או שניתן לרכוש רק תכשיטים משובצי יהלומים?
  5. האם ניתן לגבל נתוני דרוג היהלום בצמוד להערכה גמולוגית מהמכון הגמולוגי?
  6. האם ניתן לבצע התאמה אישית של הטבעת?
  7. מה בנוגע לאחריות?

כל אלו יהוו עבורכם קריטוריונים מרכזיים לבחינת טיבו של יצרן טבעת האירוסין, השתמשו בקריטוריונים אלו בבואכם לבחור טבעת אירוסין לאחד הרגעים המאושרים בחייכם!